"Інститут надтвердих матеріалів" Міжвідомча рада
Головна
Ювілеї
Про Нас
Новини
Історія
Наука
Захист дисертацій
Видання
Результати
Вакансії
+ Відділи : Відділ №1
Відділ №3
Відділ №4
Відділ №6
Відділ №7
Відділ №9
Відділ №11
Відділ №13
Відділ №14
Відділ №18
Відділ №20
Відділ №22
Рада молодих вчених
Науково-організаційний відділ
Керівництво Інституту
АЛКОН
Виробництво
Інвестиції
Міжвідомча рада
НАЙБІЛЬШ ВАГОМІ НАУКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ІНСТИТУТУ НАДТВЕРДИХ МАТЕРІАЛІВ ІМ. В.М. БАКУЛЯ НАН УКРАЇНИ ЗА 2018 РІК
Інформація по закупівлях на 2016 рік
e-mail
Пошукова система по науковим документам ІНМ
"СВЕРХТВЁРДЫЕ МАТЕРИАЛЫ"
Бібліотека
XXII Міжнародна конференція
X конференція молодих вчених та спеціалістів
Обладнання центру
Положення
Контакти
Порядок оформлення заявок

Міжвідомча науково-технічна рада з проблем твердих сплавів при Відділенні фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України

Склад Ради: провідні вчені, що займаються фундаментальними і прикладними дослідженнями твердосплавного виробництва в інститутах НАН України, таких як: Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля НАН України, Інститут проблем матеріалознавства ім. І.Н.Францевича НАН України, Національний технічний університет України (КПІ), Державний інженерний центр твердих сплавів "СВЕТКЕРМЕТ", Харківський фізико-технічний інститут, керівні працівники управління машинобудування Державного агентства з управління державними корпоративними правами і майном, а також директори, головні інженери, або головні фахівці провідних підприємств України (ТОВ "Карма", м. Світловодськ, ГНПП "Алкон - твердосплав", м. Київ, ТОВ "Інструмент", м. Світловодськ, ТОВ  "Технокор", м. Харків) серед яких два члена - кореспондента НАН України, сім докторів, п"ять кандидатів наук, два директори і два провідних технолога підприємств, що використовуюсть і виготовляють твердый сплав. З 1997 року Рада отримала статус міжнародної, до її складу було включено представників із Росії, Німеччини та Ізраїлю.

Голова Ради, член-кор. НАН України, д.т.н., проф. В.П. Бондаренко.

Вчений секретар Ради, к.т.н., ст. н. с. Н.А. Юрчук.

Засновано 06.12.1995 року.

 

Мета діяльності Ради - пошук шляхів консолідації розрізнених колективів фахівців з твердосплавного виробництва в державі, знаходження загальних інтересів підприємств виробників і споживачів твердих сплавів, встановлення можливостей забезпечення вітчизняного виробника початковою сировиною, постановка перспективних наукових досліджень.

Основними завданнями Ради є: координація наукових досліджень з питань твердих сплавів, активізація впровадження нових розробок у виробництво, аналіз твердосплавного виробництва в Україні, розширення експорту твердосплавної продукції, розвиток міжнародних зв"язків з ученими і виробниками інших країн.

Рада організовує і проводить засідання Круглого столу на Всеукраїнських промислових форумах "ПРИМУС: Машинобудування", "ПРИМУС : Металообробка", які проходять в м. Києві, до роботи в яких запрошує велику кількість висококваліфікованих фахівців з різних галузей промисловості.

Створена на фінансування самих учасників, Асоціація твердосплавних підприємств України.

Члени Ради беруть активну участь в організації і проведенні щорічної міжнародної конференції "Породоруйнуючий і металообробний інструмент - техніка і технологія його виготовлення і використання".

Члени Ради - Бондаренко В. П. і Ковальченко М.С., члени редколегії журналу "International Journal of Refractory Metals and Hard Materials", що свідчить про міжнародний авторитет членів Ради.

Рада підтримує тісний зв"язок з фахівцями Австрії, Англії, Індії, КНР, Німеччини, Росії.

Рада виконує важливі дослідження і поширює найбільш значимі досягнення матеріалознавства твердих сплавів, бере активну участь в організації нових твердосплавних підприємств, об"єднує виробників і споживачів, шукає можливість дієвої допомоги вітчизняній науці і виробництву.

Цілі і завдання на майбутнє - формування напрямків перспективних досліджень в області твердосплавного матеріалознавства, розробка програми твердосплавних виробництв в Україні, розширення  зв"язку  із зарубіжними дослідницькими центрами і виробниками твердих сплавів, формування контрактів на проведення багатосторонніх наукових досліджень, через Асоціацію виробників твердих сплавів висувати вимоги до уряду і міністерств про розвиток твердосплавного виробництва в Україні.

Контактні телефони: (+38 044) 586 20 67, 430 35 05

Факс: (+38 044) 468 86 32

E-mail: tverdosplav@ism.kiev.ua, bondarenko@ism.kiev.ua

Адреса Ради: УКРАЇНА, 04074, м. Київ, вул. Автозаводська, 2, Інститут надтвердих материалів ім. В.М. Бакуля

 

На головну

Інформація про заходи ІНМ, що заплановані на 2018 рік
ВАЛЕНТИН НИКОЛАЕВИЧ БАКУЛЬ – ТВОРЕЦ И СОЗИДАТЕЛЬ


Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України Україна, 04074, Київ, вул.Автозаводська, 2;
Тел.: (+38 044) 468-86-40 Факс: 468-86-25 www.ism.kiev.ua Е-mail: alcon@ism.kiev.ua