Головна
Про Нас
Новини
Історія
Наука
НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ІНМ-НТУУ "КПІ"
Аспірантура
Захист дисертацій
Вчена рада
Видання
Результати
Вакансії
+ Відділи : Відділ №1
Відділ №3
Відділ №4
Відділ №6
Відділ №7
Відділ №9
Відділ №11
Відділ №13
Відділ №14
Відділ №18
Відділ №20
Відділ №22
Рада молодих вчених
Науково-організаційний відділ
Керівництво Інституту
Профспілка
АЛКОН
Виробництво
Інвестиції
НАЙБІЛЬШ ВАГОМІ НАУКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ІНСТИТУТУ
Інформація про держ. закупівлі
e-mail
Пошукова система
"Надтверді матеріали"
Бібліотека
Конференції
Виставки
Обладнання центру
Контакти Центру
Порядок оформлення заявок

Рада молодих вчених

9 квітня 2024 року відбулося засідання Ради молодих вчених ІНМ ім. В.М. Бакуля. На засіданні було розглянуто декілька актуальних та важливих питань, серед яких:

- Обговорення наявних можливостей фінансування досліджень та форми підтримки молодих вчених НАН Україниhttps://drive.google.com/drive/folders/1FrnUkaETMJBXRTNhot2_eIGximhbxMxg

-Здійснення заходів по підготовці до відзначення Дня науки в ІНМ НАНУ

-Вирішення організаційних питань. За результатом відкритого голосування, новим секретарем РМВ ІНМ НАНУ був обраний м.н.с., доктор філософії Клочок Вячеслав Юрійович.

 

Таким чином, з 29.04.2024 склад Ради:

  • Голова ради молодих вчених – с.н.с., к.т.н. Барвіцький Павло
  • Заступник ради молодих вчених - к.т.н., м.н.с. Романенко Ярослав

 

Барвіцький П.П. Романенко Я.М. Клочок В.Ю.

У жовтні 2023 року РМВ взяла участь в організації ХІІ Конференції молодих вчених та спеціалістів «Надтверді, композиційні матеріали та покриття: отримання, властивості, застосування».

Захід відбувався протягом 19-20 жовтня на теренах Інституту надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля, а також, бажаючим, була надана можливість on-line участі у Конференції.

Всього, до роботи Конференції долучилося понад 40 осіб.

Тези доповідей на XII конференції

 

 

Звернення до міжнародної громади

 

 

У 2001 році в Інституті надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України відновила роботу Рада молодих учених і фахівців, що організовує і координує діяльність молодих вчених і фахівців у віці до 35 років.

До складу Ради входять молоді науковці (20 молодих учених станом на 2019 р), що працюють у відділах трьох секцій Вченої Ради. Рада молодих вчених і фахівців бере участь в підведенні підсумків наукової роботи молодих науковців і аспірантів.

Щорічно молодих науковців відзначають почесними грамотами за досягнення у своїй області:

В ОБЛАСТІ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА:

  • Почесним дипломом Благодійного фонду сприяння алмазній справі (ФОСАЛ) (засновник академік НАН України М.В. Новіков)
  • Диплом ім. Г.П. Богатирьової

В ОБЛАСТІ ПРОЦЕСІВ МЕХАНООБРОБКИ

  • Почесний диплом ім. О.М. та О.О. Розенбергів

В ОБЛАСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИЛАДО- ТА МАШИНОБУДУВАННЯ

  • Диплом ім. Е.В. Рижова

01.10.2020 Рада молодих учених ІНМ провела засідання, на якому було обрано нового секретаря -Кущ Ольгу Василівну

Таким чином, з 01.10.2020 склад Ради (з 01 жовтня 2020 року):

  • Голова ради молодих вчених – м.н.с., ph.d. Румянцева Юлія
  • Заступник ради молодих вчених - к.т.н. Олександр Чернієнко
  • Секретар ради молодих вчених – Кущ Ольга Василівна
Олександр Чернієнко Кущ Ольга Василівна Румянцева Юлія

 

З 2002 року Рада молодих вчених один раз на два роки організовує і проводить Всеукраїнську конференцію молодих вчених і спеціалістів "Надтверді, композиційні матеріали і покриття: отримання, властивості, застосування".

За результатами  Х конференції, Савицького Олександра Володимировича , нагороджено Почесним дипломом ім. Г.П. Богатирьової для молодих учених.

ХІ конференція відбулася в ІНМ ім. В. М. Бакуля наприкінці травня 2020року. Завантажити збірник тез.

 

Молоді вчені активно приймають участь у українських та міжнародних проектах. Зокрема, Садова Юлія Іванівна, Кущ Ольга Василіївна, Чернієнко Олександр Іванович та Румянцева Юлія Юріївна приймають участь у проекті Національного Фонду досліджень «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» («Кристалізація нітриду галію GaN на затравку), а Бурченя Андрій Віталійович та Гордеєв Сергій Олександрович – у проекті «Розробка нових складів розчинників вуглецю для вирощування монокристалів алмазу в області термодинамічної області стабільності з контрольованим вмістом домішок азоту та бору з метою створення концепційних конструкцій електронних приладів» Національного Фонду досліджень «Підтримка досліджень провідних та молодих учених»

     

Садова Юлія Іванівна, Бурченя Андрій Віталійович та Гордеєв Сергій Олександрович, про яких йдеться в повідомленні.

З 01 липня 2019 року в інституті виконується молодіжний проект НАН України. Молоді вчені регулярно приймають участь у конкурсах на отримання стипендій Президента та НАН України. Так, станом на 2019 рік нагороджено 3ох молодих вчених нагороджено стипендією Президента та 2ох - стипендією НАН України. Крім того, у 2019 році наукова співробітниця Євдокимова Ольга В`ячеславівна нагороджена Почесним дипломом ім. М.М. Бабича 25-27 вересня 2019 року Радою молодих учених було відвідано міжнародну конференцію MSSE2019 (відбулася у Львівському національному університеті імені Івана Франка.)та прийнято участь у круглому столі молодих учених

Представники Ради молодих вчених на міжнародній конференції MSSE2019

Крім того, не дивлячись на пандемію СOVID-19, молоді вчені Інституту, продовжують приймати участь у конференціях, частина яких пройшла дистанційно. Так, Кущ О. В. прийняла участь у «Міжнародній конференції студентів і молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики «ЕВРИКА-2019», Редькін А. В - у конференції i-Pac 2018/2; Walter AG, Athens, Greece (30.03.2019-03.04.2019) та пройшов навчання Навчання Basic product training, Paul Horn GmbH, Tübingen, Germany (12.11.2019-15.11.2019), а молодий учений Чернієнко О. І. разом з Гаращенко В. В. відвідали 6-ій науково-практичну конференцію молодих вчених "Реальність і перспективи матеріалознавства" (25-27 червня 2021 р).

 

Представники Ради молодих учених ІНМ на 6-ій науково-практичній конференції молодих вчених "Реальність і перспективи матеріало-знавства"

e-mail для зв`язку, побажань: inm.molod@gmail.com

 

На головну

Інститут Надтвердих Матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України Україна, 04074, Київ, вул.Автозаводська, 2;
Тел.: (+38 044) 468-86-40 Факс: 468-86-25 www.ism.kiev.ua Е-mail: secretar@ism.kiev.ua